Facebook Group: 223818501789
Vyšlo Speleo č. 61! Tisk
www.speleo.cz - Novinky a informační zprávy
Čtvrtek, 28 Únor 2013 00:00

Vážení - prosím zejména o skupinové chodiče na poštu, aby pozorně četli:

včera večer byly odvaleny České poště do chřtánu obludné balíky, obashující jednak Speleo č. 61, jednak skupinový výtisk kompletní zprávy o činnosti ČSS za období 2009 - 2012. Lze očekávat, že je Česká pošta zkusí doručit ještě dnes či zítra.

Obludnost spočívá v tom, že ani jeden balík není lehčí 2 kg, naopak ty nejobjemnější našim nejpočetnějším skupinám váží i přes 7 kg! Speleo č. 61 jej totiž cca čtyřnásobné, neb je v něm publikována sice zkrácená, ale i tak obsažná výše zmíněná zpráva o činnosti ČSS. Zkrácená proto, že jde o publikaci určenou veřejnosti, případně i o umenšení nákladů na tisk tohoto čísla Spelea.

PROSÍM! VYZVEDNĚTE TY BALÍKY A NENCHTE POŠŤÁKY MI JE VRACET ZPĚT! Nejenže to stojí další peníze, ale i moje záda a ruce. A když ne moje, tak se musí pár dní nahánět hrubá síla, o což později vám pak ty balíky dojdou.

Některým skupinám již balíky dorazily, neb si je při předávání zpráv vyzvedli jejich pověřenci osobně.

Ty skupiny, které do data zabalení balíků zaplatily příspěvky na rok 2013, dostávají počet kusů již podle letošního stavu, ostatní skupiny podle stavu ke konci roku 2012.

Čestným členům již toto Speleo odešlo poštou též.

Tedy prosím ještě jednou - zbystřete a zajistěte si vyzvednutí balíků, ať si je neposíláme sem a tam v nekonečné smyčce.

Pěkný den.

Veronika

Aktualizováno Pátek, 21 Červen 2013 09:06
 

Přihlášení